Branże

Farmar - branża farmaceutyczna

FARMACEUTYCZNA

Szklane opakowania charakteryzują się bezpieczeństwem mikrobiologiczny, nie wchodzą w reakcje z innymi materiałami dlatego tak dobrze sprawdzają się w branży farmakologicznej. Nasze szklane opakowania spełniają wszystkie wymagane standardy, potwierdzone certyfikatami Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz systemu HACCP.

Farmar - branza kosmetyczna

KOSMETYCZNA

Opakowania wykonane ze szkła oranżowego o składzie wapniowo-sodowym zachowują szlachetność produktu nie zakłócając jego właściwości, zapachu, aromatu czy konsystencji. Szkło te blokuje również przedostawanie się szkodliwych dla produktów promieni UV.

Farmar - opakowania szklane - branża spożywcza

SPOŻYWCZA

Opakowania szklane są obojętne chemicznie dzięki czemu nie reagują z zawartymi w żywności substancjami. Dodatkowo szkło nie zawiera w składzie substancji chemicznych które mogłyby przenikać do produktu. Szklane opakowania mogą być stosowane m.in. do olejów, octów, miodów, soków czy domowych przetworów.

INSPIRACJE

Każde opakowanie ma swoje zadanie-przyciągnięcie klienta i nakłonienie do kupna. Opakowanie szklane w wyjątkowy sposób łączy w sobie estetykę i funkcjonalność. Obecnie w naszych wyborach często skłaniamy się ku rozwiązaniom naturalnym, ekologicznym. Szkło dzięki szlachetnej i naturalnej formie jest postrzegane przez konsumentów jako opakowanie premium. Pozwala poczuć namiastkę luksusu, komunikując wyższy standard i wyjątkowa jakość oferowanych produktów.

Jako coraz bardziej świadomi konsumenci, wybieramy produkty z uwagą nie tylko na ich zawartość, ale również na opakowanie. Zależy nam, aby opakowanie nie reagowało z produktem i aby można było je zrecyklingować lub ponownie wykorzystać. Szklane opakowania spełniają te wymagania najwyższej jakości i są przyjazne dla środowiska. Szkło, będące materiałem całkowicie naturalnym, powstaje między innymi z wykorzystaniem piasku.

„Stawianie baniek jest metodą leczenia znaną od tysięcy lat, sprawdzoną i stosowana w medycynie ludowej od wielu pokoleń. Za pomocą baniek można usunąć zaburzenia czynnościowe, uśmierzyć ból i wyleczyć chorobę.”

H.Piotrowski „Sztuka stawiania baniek”