O firmie

O FIRMIE

Zadbamy o to, aby twój produkt dostał najlepsze opakowanie

Od 30 lat działalności naszej firmy Farmar nawiązaliśmy współpracę z największymi producentami opakowań szklanych w Polsce i Europie m.in. Stoltzle Glass, Berlin Glass, Vetropack. Podstawowym zadaniem naszej firmy jest konfekcjonowanie opakowań szklanych.

Obecnie w naszej ofercie znajdziecie Państwo opakowania dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, kosmetycznego i wielu innych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, oparliśmy działanie firmy na konfekcjonowaniu produktów wprowadzając mniejsze standardy opakowań.

Firma w liczbach

30

LAT DOŚWIADCZENIA

2200 m2

POWIERZCHNI MAGAZYNOWEJ

10 mln

SPRZEDAWANYCH PRODUKTÓW ROCZNIE

3.0K

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Dlaczego my?

Opakowania oferowane przez naszą firmę spełniają najwyższe normy jakościowe, dysponujemy certyfikatami potwierdzającymi najwyższą jakość oferowanych przez naszą firmę produktów. Jednocześnie gwarantujemy sprawną i profesjonalną obsługę. Naszym zadaniem oraz celem jest zachowanie ciągłości dostaw w naszej ofercie.

Do twojej dyspozycji oddajemy nie tylko produkty o najwyższej jakości, ale także profesjonalny zespół, który doradzi Ci w sprawie zakupów lub pomoże rozwiązać jakiekolwiek problemy. Dodatkowo wysokie stany magazynowe pozwalają na niezwykle szybka realizację Twojego zamówienia.

Nasi stali klienci mogą liczyć na indywidualną ofertę dostosowaną do ich potrzeb.